Web Tasarım

Günümüzde web tasarım olmazsa olmazlardan biri haline geldi ayrıca her işletme ve ürün satmak için kesinlikle ilk yapılması gereken şey bir web sitesi yaptırmak olmakta ayrıca daha sonraki işlem ise seo ile devam etmektedir.

Web tasarım yaptırmadan önce hangi kategori ve sektörde hizmet vereceğinizi bizimle paylaşmanız halinde sizin için en uygun ve gerekli olan web sitesi tasarımı ve hangi seo paketleri almanız gerektiği hakkında önerilerde bulunabiliriz. İsterseniz isteğinize özel bir tasarımda yapabiliriz.

Web tasarım fiyatları için bir standart fiyat bulunmamakta çünkü isteğe göre fiyatlar değişiklik göstereceği için bizlerle iletişime geçip istediğiniz tasarım ve istekleriniz için bizlerden fiyat veya teklif alabilirsiniz.

web tasarım

Mobil uyumlu web sitesi şuan için en çok tercih edilen mobil cihazlar ile birebir uyumlu tasarımlar. daha doğrusu artık gerekli bir hale gelen responsive web sitesi olmazsa olmazlardan biri haline geldi. Çünkü artık internet siteleri gezintisinde ve kullanımında %80 gibi bir oranı mobil cihazlardır. Bunlar akıllı cep telefonu, tablet gibi cihazlar olmaktadır. Bunun içinde mobil uyumlu bir tasarım yaptırmak en mantıklı olanı olmaktadır.

Bu işlemler yapıldıktan sonra web sitenizin googleda yani arama motorlarında ilk sayfa üst sıra yer alması hem sitenizin reklamı hemde müşteri potansiyeliniz artması ayrıca yeni müşteriler edinmeniz için seo işlemi gerekmektedir. Web tasarım yaptırdıktan sonra seo paketlerimizden birini yaptığınız işin sektörün rekabet oranına göre satın almanız sizin ve işiniz için en doğru tercih olacaktır.